Aantal nachten hinder voor wegverkeer Papendrechtse brug
Leestijd: 2 minuten
Werkzaamheden N3 zorgen voor overlast wegverkeer en scheepvaart
14-10-2024 De klep van de Papendrechtse brug (N3) wordt in 2026 gerenoveerd. Ter voorbereiding van die werkzaamheden en het ontwerp wordt in opdracht van Rijkswaterstaat de bestaande brug en de brugkelder gedetailleerd ingemeten. De brug wordt daarom een paar nachten afgesloten voor het verkeer.
In de nachten van maandag 21 oktober tot en met donderdag 24 oktober en maandag 28 oktober is de brug tussen 22.00 en 05.00 uur afgesloten voor het verkeer. Gemotoriseerd verkeer wordt omgeleid en moet rekening houden met een extra reistijd tot 20 minuten. Als het werk na deze vijf nachten niet af is, gaat de brug mogelijk ook dicht op 29, 30 en 31 oktober. De opritten naar de N3 kunnen al om 21.00 uur dichtgaan. Dit gebeurt om ervoor te zorgen dat al het verkeer op tijd van de weg is voordat de brug wordt afgesloten.
Omleiding wegverkeer
Het auto- en vrachtverkeer wordt omgeleid via de snelwegen A16/A15. Vervoer van gevaarlijke stoffen wordt omgeleid via de Merwedebrug bij Gorinchem via de A59/A27/A15. De routes worden met gele borden langs de weg aangegeven. Landbouwverkeer kan gebruik maken van de Stadsbrug Dordrecht en de Brug over de Noord. Buslijn R-net 416 rijdt om.
Vaarwegverkeer
Tijdens de stremming wordt de brug van 19.45 uur tot 05.00 uur niet bediend voor de scheepvaart.
Gerelateerde nieuwsberichten
Eerste boetes voor niet betalen tol Blankenburgtunnel
5 februari 2025
Snelheidsbeperking op deel ring Amsterdam
3 februari 2025
Hoofdrijbaan Leidsche Rijntunnel (A2) nog drie weekenden dicht
29 januari 2025
N233 bij Rhenen dicht voor onderhoud
27 januari 2025
evofenedex: 'Onze infrastructuur verdient meer aandacht en budget'
23 januari 2025
A73 bij Roermond extra dicht voor werkzaamheden
23 januari 2025
Renovatie Heinenoordtunnel afgerond
15 januari 2025
Forse hinder op A16 bij Dordrecht in februari en maart
9 januari 2025
Van mei tot en met oktober extra veel verkeershinder rond Amsterdam
1 januari 2025