Operatie Julianaplein Groningen goed verlopen
Leestijd: 1 minuut
Werkzaamheden in en rond Groningen gaan nog 2 jaar door
02-06-2022 Met een sfeervolle bijeenkomst in het provinciehuis van Groningen is maandag 30 mei de grootscheepse aanpassing van het Julianaplein afgesloten. Groningen City Club, de bouwers en vertegenwoordigers van de overheid en het bedrijfsleven zijn het erover eens dat de werkzaamheden goed zijn verlopen.
Ook Bidfood, lid van ondernemersvereniging evofenedex, heeft relatief weinig overlast ervaren van alle werkzaamheden in Groningen. “We konden de horecaondernemers in het centrum van de stad steeds goed bereiken. Onze toeleveranciers moesten wel een langere route afleggen om bij ons te komen. Maar door de goede en tijdige communicatie was dit prima te plannen”, vertelt Marinus Hol, manager operations van Bidfood Groningen.
De werkzaamheden in en rond Groningen gaan nog 2 jaar door. Informatie hierover lees je in de Nieuwsflits en altijd actueel via www.groningenbereikbaar.nl.
Gerelateerde nieuwsberichten
Export groeit in maart met ruim 3 procent
16 mei 2025
Eén miljoen Scania’s geproduceerd in Zwolle
15 mei 2025
Nachtelijke afsluiting A12 tussen Oudenrijn en Lunetten
15 mei 2025
Inspectie Douane doet onderzoek naar geschillen
15 mei 2025
Subsidieregeling Publieke Laadinfrastructuur (SPULA) geopend
14 mei 2025
Kamer wil voortgang bij fileknelpunten Hoevelaken, A2 en A15
14 mei 2025
Tweede Kamer wil heldere koers voor langere goederentreinen
14 mei 2025
Nederland importeert vooral diensten, gas en olie uit VS
14 mei 2025
Rijverboden in Europa op Hemelvaartsdag en met Pinksteren
12 mei 2025