EU evalueert handelsakkoorden
2019-09-25 De Europese Commissie laat momenteel de werking van zes handelsakkoorden met Algerije, Egypte, Jordanië, Libanon, Marokko en Tunesië evalueren. Deze akkoorden worden al geruime tijd toegepast. De evaluatie dient verschillende doelen.
Voorop bij de evaluatie staat het verkrijgen van informatie om de uitvoering van deze akkoorden te verbeteren. Ook is er aandacht voor inzichten voor toekomstige EU-handelsakkoorden, waaronder onderhandelingen over mogelijke moderne handelsakkoorden met deze landen. Bij de evaluatie is hulp van ondernemers gewenst.
Ervaringen delen
Daarom wordt als onderdeel van de evaluatie een publieksconsultatie gehouden, waar iedereen zijn ervaringen kan delen.
Deze consultatie loopt tot woensdag 27 november 2019. Meer informatie over de consultatie en de vragenlijst vind je op de website van de Europese Commissie.
Gerelateerde actualiteiten

Vragen over internationaal ondernemen?
Alice en de andere ledenadviseurs helpen je graag verder