Informatiebijeenkomst werkzaamheden A7 bij Purmerend
Leestijd: 1 minuut
Versnelde uitvoering dankzij inzet van evofenedex
19-02-2024 Rijkswaterstaat organiseert op 2 maart een informatiebijeenkomst voor de transportsector over de renovatie van de A7 bij Purmerend. Tussen april en 1 september versterkt Rijkswaterstaat de brug op de A7 over het Noordhollandsch Kanaal bij Purmerend vanwege ontoereikende steunpunten voor zwaar verkeer. Gedurende de eerste fase van de werkzaamheden geldt een extra gewichtsbeperking van 25 ton.
evofenedex heeft herhaaldelijk bij Rijkswaterstaat (RWS) aandacht gevraagd voor de zorgen vanuit de transportsector over de A7 bij Rijser Transport B.V. in Purmerend. De ondernemersvereniging heeft gepleit voor snellere beschikbaarheid van (nood)oplossingen. Dankzij de actieve inzet van de transportsector, ondernemers en brancheorganisaties is het project vorig jaar versneld uitgevoerd.
Programma
Tijdens de informatiebijeenkomst geeft RWS een presentatie over de werkzaamheden, planning en de verkeersmaatregelen. Wat betekenen de werkzaamheden voor de transportsector? Hoe kan de transportsector zich hierop voorbereiden? En op welke manier kan RWS hierin ondersteunen? Ook is er voldoende ruimte voor het stellen van vragen.
Aanwezigen
Transport en Logistiek Nederland (public affairs adviseur Wessel Deelstra), evofenedex (regionaal beleidsadviseur Lars Ahsman), Bouwcombinatie Savera en Rijser Transport (eigenaar Ron Rijser) zijn aanwezig om met de aanwezigen van gedachten te wisselen.
Praktisch
Datum: zaterdag 2 maart
Tijd: 09.30 – 12.30 uur
Locatie: Rijser Transport, Amperestraat 80, 1446 TT Purmerend
Aanmelden kan via de website van Rijkswaterstaat
Gerelateerde nieuwsberichten
Zwarte zaterdagen in Frankrijk: controleer je transportplanning
31 mei 2026
Werkzaamheden Coentunnel zorgen voor hinder in juni
31 mei 2026
Groot onderhoud A12 zorgt maandenlang voor flinke verkeershinder in regio Utrecht
17 mei 2026
Groot onderhoud zorgt voor hinder op A9
6 mei 2026
A44 gaat twee weken dicht: kans op flinke vertraging
28 april 2026
Nachtafsluitingen deze week rond Ede-Noord richting A12
19 april 2026
A12 twee weekenden dicht tussen Utrecht en Bodegraven
15 april 2026
Logistieke partijen slaan alarm over staat infrastructuur
9 april 2026
Algerabrug vier weken dicht in plaats van zes
8 april 2026
