Snelweg Zoetermeer - Bleiswijk richting Utrecht ‘s nachts dicht
Leestijd: 1 minuut
Rijkswaterstaat sluit deel A12 nachten af voor onderhoud
28-11-2024 Rijkswaterstaat voert de komende weken ’s avonds en ‘s nachts onderhoud uit aan de A12. Tijdens de werkzaamheden is de A12 in de richting van Utrecht tussen afrit Zoetermeer Centrum en afrit Bleiswijk afgesloten. Houd rekening met een extra reistijd van 15 tot 30 minuten.
Vanaf maandag 2 tot en met woensdag 4 december is de snelweg afgesloten tussen 22.00 uur en 5.00 uur. Datzelfde geld voor de periode tussen maandag 9 en woensdag 11 december. Verkeer wordt omgeleid via de A4 en de N11. Borden langs de weg geven de route aan. Bij grote drukte verwijst Rijkswaterstaat via de informatiepanelen langs de weg naar alternatieve routes.
Onderhoud A12
De A12 heeft terugkerend groot onderhoud nodig. Tijdens de nachtafsluitingen worden er voornamelijk asfalteringswerkzaamheden uitgevoerd. Hiervoor is een afsluiting noodzakelijk om de veiligheid van de medewerkers en weggebruikers te waarborgen. In Zuid-Holland staan de komende jaren veel onderhoudswerkzaamheden op het programma. Rijkswaterstaat heeft daarvoor een speciale pagina met een overzicht van alle werkzaamheden.
Gerelateerde nieuwsberichten
Rijverboden op Goede Vrijdag en Pasen
7 april 2025
Merwedebrug richting Utrecht komend weekend dicht
31 maart 2025
A12 vanaf weekend 26 maart avond en nacht afgesloten
20 maart 2025
N57 Oosterscheldekering in mei en juni nachten gestremd
17 maart 2025
A12 komende maand diverse avonden en nachten afgesloten
5 maart 2025
Forse verkeershinder in 2025 in regio Utrecht
2 maart 2025
Groen licht voor gebiedsontwikkeling Oostelijke Langstraat in Brabant
27 februari 2025
Werkzaamheden aan IJ-tunnel in maart
24 februari 2025
Maastunnel krijgt een lagere maximale toegestane doorrijdhoogte
20 februari 2025