Trends in Export: doe mee aan het onderzoek
Leestijd: 1 minuut
Jaarlijks onderzoek naar knelpunten en verwachtingen van exporterend Nederland
14-12-2022 Het jaarlijkse onderzoek Trends in Export is weer gestart. Alle in Nederland gevestigde exporteurs kunnen hieraan deelnemen. Naast de trends op de exportmarkten staan in het onderzoek de knelpunten en verwachtingen van de exportbedrijven centraal. Het onderzoek en bijbehorende evenement Trends in Export worden voor de 25e keer georganiseerd door evofenedex en Atradius, in samenwerking met NLinBusiness.
De resultaten van het onderzoek Trends in Export en de presentatie daarvan op het gelijknamige evenement geven exporterende bedrijven een goed inzicht in vragen zoals:
- Verwachten exporteurs een groei of juist een daling?
- Welke nieuwe markten gaan zij het komende jaar betreden?
- Wat zijn de grootste uitdagingen voor exporteurs in 2023?
Vul de vragenlijst in
Help jij ons dit jaar weer met jouw waardevolle input? Met het invullen van de vragenlijst help je ons de verwachtingen van exporterend Nederland in kaart te brengen. De resultaten van het onderzoek worden in het voorjaar van 2023 gepresenteerd tijdens het gratis toegankelijke evenement Trends in Export. Daarnaast zijn de onderzoeksresultaten vanaf april 2023 beschikbaar op www.trendsinexport.nl.
Over het onderzoek
Het invullen van de vragenlijst duurt gemiddeld 10 minuten en kan tot uiterlijk dinsdag 24 januari 2023. De organisatoren verloten onder de deelnemers een Google Home-speaker. Het onderzoek wordt uitgevoerd door onafhankelijk onderzoeksbureau InfoResult. De resultaten van het onderzoek worden anoniem verwerkt en gepresenteerd.
Gerelateerde nieuwsberichten
Nederland grootste EU-importeur van goederen uit Mercosur-landen
28 maart 2025
ING: impact autoheffingen VS op Nederland 230 miljoen euro
28 maart 2025
CPB: VS importeren meer goederen
25 maart 2025
Europees actieplan staal en metalen heeft grote gevolgen voor handel en logistiek
24 maart 2025
Brussel stelt importheffingen op Amerikaanse producten uit tot medio april
21 maart 2025
Trends in Export 2025: van instinct naar inzicht
20 maart 2025
Data zijn de sleutel voor trade-compliance
17 maart 2025
Nederlandse goederenexport groeit met ruim 5 procent in januari
17 maart 2025
Ledenvraag | Import Verenigde Staten
13 maart 2025