A13 weekenden dicht voor groot onderhoud
Leestijd: 1 minuut
Veel vertraging rond Rotterdam verwacht in Koningsdagweekend
18-04-2024 Voor het tweede weekend op rij moeten gebruikers van de A13 rekening houden met werkzaamheden. Vanaf vrijdagavond 22.00 tot maandagochtend 5.00 uur gaat de snelweg dicht tussen knooppunt Ypenburg en Delft-zuid (afrit 10). Het weekend van Koningsdag en het weekend erop gaat het deel tussen Delft-zuid en knooppunt Kleinpolderplein dicht.
Rijkswaterstaat verwacht met name in het weekend van Koningsdag grote drukte, omdat er tegelijkertijd ook een afsluiting is op de A16 vanaf het knooppunt Terbregseplein tot Kralingen. Er zijn alle weekenden diverse omleidingsroutes ingesteld, onder meer via de A20 en e A4.
De afsluiting is nodig om regulier onderhoud uit te voeren aan de snelwegen. Tijdens de weekendafsluitingen van de A13 voert Rijkswaterstaat vooral onderhoud uit aan het asfalt, voegovergangen en de vangrails. Daarnaast graven we een deel van de berm af voor een goede waterafvoer vanaf het asfalt richting berm.
Bij grote drukte worden via de informatiepanelen langs de weg de alternatieve routes aangegeven.
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende fase onderhoud gestart tussen Culemborg en Geldermalsen
23 september 2026
ING: logistiek wordt fors duurder door verstoringen en heffingen
14 september 2026
Politie zet drones in voor verkeershandhaving
13 september 2026
Bijeenkomst over ontheffingen Westerscheldetunnel
8 september 2026
A2 in onderhoud tussen Everdingen en Deil
6 september 2026
Van Brienenoordbrug twee nachten dicht voor onderhoud
3 september 2026
Zes weken hinder op A2 tussen Everdingen en Deil
30 augustus 2026
A27-weekendafsluiting richting Almere door werkzaamheden Stichtse Brug
20 augustus 2026
IRU Diploma of Honour 2026: aanmelden tot en met 31 augustus
15 juli 2026
