Forse wegwerkzaamheden aan A10 en A2
Leestijd: 2 minuten
Hinder voor verkeer rond Amsterdam en Utrecht richting Den Bosch
15-08-2024 Rijkswaterstaat is begonnen met werkzaamheden op de A10 en A2 die de komende weken voor forse verkeershinder kunnen gaan zorgen. Op de A10 gaat het om de binnenring richting Amsterdam-Oost tussen Durgerdam en Watergraafsmeer en op de A2 tussen knooppunt Oudenrijn en knooppunt Everdingen richting Den Bosch.
Naast de binnenring op de A10 is ook de verbindingsweg van de A8 naar de A10 Noord dicht. Rijkswaterstaat zet dat weggebruikers rekening moeten houden met ongeveer een uur extra reistijd. Eerdere werkzaamheden deze vakantie op de buitenring zorgde voor een forse verkeersopstoppingen in de stad.
A2 werkzaamheden
De A2 is vanaf vanavond 21.00 uur deels dicht tussen knooppunt Oudenrijn en knooppunt Everdingen richting Den Bosch voor groot onderhoud. De komende vijf weken is de snelweg van donderdagavond tot maandagochtend afgesloten. Op de andere dagen zijn er minder rijstroken beschikbaar. De werkzaamheden duren tot en met 23 september.
De afsluitingen worden gebruikt om het asfalt te vervangen en onderhoud te plegen aan viaducten en vangrails. Er zijn diverse omleidingsroutes ingesteld.
Gerelateerde nieuwsberichten
A44 gaat twee weken dicht: kans op flinke vertraging
28 april 2026
Nachtafsluitingen deze week rond Ede-Noord richting A12
19 april 2026
A12 twee weekenden dicht tussen Utrecht en Bodegraven
15 april 2026
Logistieke partijen slaan alarm over staat infrastructuur
9 april 2026
Algerabrug vier weken dicht in plaats van zes
8 april 2026
A12 gaat twee weekenden dicht bij Gouda vanaf 20 maart
18 maart 2026
Groot onderhoud IJsselbrug A12 bij Arnhem
15 maart 2026
A58 vier weekenden dicht tussen Tilburg en Eindhoven
11 maart 2026
Rijverboden op Goede Vrijdag en Pasen
8 maart 2026
