Forse wegwerkzaamheden aan A10 en A2
Leestijd: 2 minuten
Hinder voor verkeer rond Amsterdam en Utrecht richting Den Bosch
15-08-2024 Rijkswaterstaat is begonnen met werkzaamheden op de A10 en A2 die de komende weken voor forse verkeershinder kunnen gaan zorgen. Op de A10 gaat het om de binnenring richting Amsterdam-Oost tussen Durgerdam en Watergraafsmeer en op de A2 tussen knooppunt Oudenrijn en knooppunt Everdingen richting Den Bosch.
Naast de binnenring op de A10 is ook de verbindingsweg van de A8 naar de A10 Noord dicht. Rijkswaterstaat zet dat weggebruikers rekening moeten houden met ongeveer een uur extra reistijd. Eerdere werkzaamheden deze vakantie op de buitenring zorgde voor een forse verkeersopstoppingen in de stad.
A2 werkzaamheden
De A2 is vanaf vanavond 21.00 uur deels dicht tussen knooppunt Oudenrijn en knooppunt Everdingen richting Den Bosch voor groot onderhoud. De komende vijf weken is de snelweg van donderdagavond tot maandagochtend afgesloten. Op de andere dagen zijn er minder rijstroken beschikbaar. De werkzaamheden duren tot en met 23 september.
De afsluitingen worden gebruikt om het asfalt te vervangen en onderhoud te plegen aan viaducten en vangrails. Er zijn diverse omleidingsroutes ingesteld.
Gerelateerde nieuwsberichten
A16 Rotterdam wordt eerste energieneutrale snelweg met tunnel
17 juli 2025
Waardering voor jouw vrachtautochauffeur: meld aan voor IRU's erediploma
14 juli 2025
A27 weekend dicht tussen Hooipolder en St. Annabosch
13 juli 2025
Rijkswaterstaat kondigt weekendafsluitingen Prinses Margriettunnel aan
10 juli 2025
Project ViA15 in najaar van start
6 juli 2025
Onderhoud A59 zorgt voor afsluiting dit weekend
1 juli 2025
Terbregseweg Rotterdam dicht voor herinrichting
30 juni 2025
Wegafsluitingen in West-Brabant zorgen voor extra reistijd
23 juni 2025
Verlengde A16 Rotterdam verbetert bereikbaarheid noordkant stad
23 juni 2025