Grote verkeershinder in Zuid-Holland vanaf zomer 2023
Leestijd: 1 minuut
Laat je informeren en denk mee tijdens bijeenkomst op 22 november
02-11-2022 Veel bruggen, tunnels en wegen in Zuid-Holland zijn toe aan grootschalig onderhoud. Dat levert vanaf de zomer van 2023 tot voorbij 2030 rondom Rotterdam grootschalige verkeershinder op. Wat dit concreet betekent, legt samenwerkingsorganisatie 'Zuid-Holland Bereikbaar' uit tijdens een informatiebijeenkomst.
Het betreft werkzaamheden aan de Van Brienenoordbrug, onderhoud aan de Heinenoordtunnel en de Haringvlietbrug, en diverse grote renovatieopgaven in en om Rotterdam, zoals de Erasmusbrug. De diverse werkzaamheden leveren hinder op voor doorgaand verkeer en voor regionaal en lokaal vervoer.
Informatiebijeenkomst
Om ondernemers, vervoerders, verladers en logistieke partijen te informeren over de grootschalige verkeershinder en mogelijke oplossingen, organiseert Zuid-Holland Bereikbaar een bijeenkomst op 22 november 2022. Laat je informeren en help mee de hinderaanpak vorm te geven de komende jaren. Het programma start om 17.00 uur (inloop vanaf 16.30 uur) in het Hilton Rotterdam (Weena 10, Rotterdam). Het volledige programma vind je op deze website: Uitnodiging: Bijeenkomst Duurzaam anders reizen - Zuid Holland Bereikbaar. Direct aanmelden kan via de oranje knop hieronder.
evofenedex volgt de ontwikkelingen op de voet. We adviseren je onze nieuwsberichten goed in de gaten te houden. Heb je vragen, neem dan contact met ons op.
Gerelateerde nieuwsberichten
Zwarte zaterdagen in Frankrijk: controleer je transportplanning
31 mei 2026
Werkzaamheden Coentunnel zorgen voor hinder in juni
31 mei 2026
Groot onderhoud A12 zorgt maandenlang voor flinke verkeershinder in regio Utrecht
17 mei 2026
Groot onderhoud zorgt voor hinder op A9
6 mei 2026
A44 gaat twee weken dicht: kans op flinke vertraging
28 april 2026
Nachtafsluitingen deze week rond Ede-Noord richting A12
19 april 2026
A12 twee weekenden dicht tussen Utrecht en Bodegraven
15 april 2026
Logistieke partijen slaan alarm over staat infrastructuur
9 april 2026
Algerabrug vier weken dicht in plaats van zes
8 april 2026
